Validátor XML feedu

Zadajte URL vášho feedu a o niekoľko sekúnd sa dozviete, či je pripravený pre nasadenie.


Odpadneš.sk podporuje feed podľa našej internej špecifikácie. Feed pre zľavový portál musí obsahovať cenu pred a cenu po zľave plus ďalšie povinné elementy. Feed pre porovnávač cien musí obsahovať konečnú cenu produktov a ďalšie povinné elementy. Pre porovnávač cien vieme v prípade potreby importovať aj feedy iných porovnávačov. Vtedy je potrebné nás však kontaktovať a overiť. XML feed musí byť verejne prístupný. Pokiaľ ho máte obmedzený na IP adresy, povoľte IP adresy 95.168.220.65, 88.86.102.22 a 88.86.125.6.

XML pre e-shopy

Pre zobrazenie vašich produktov je potrebné pripraviť váš produktový list – product feed vo formáte XML so všetkými povinnými elementami. Detailný popis štruktúry XML pre e-shopy je dostupný v časti pre E-shopy a Špecifikácia feedu. V prípade, že váš systém nevie vygenerovať feed vo formáte pre Ceny.Odpadneš.sk vieme akceptovať aj feedy iných porovnávačov ako napr. Heureka / Najnákup / Pricemania. V časti Inštalácia export pluginu zverejňujeme dostupné pluginy na stiahnutie, ktoré sa postarajú o XML feedy pre rôzne systémy.

XML pre zľavové portály

Použite Be1.sk formát.

Be1.sk formát vznikol pre účely zľavových serverov. Pokiaľ teda máte zľavový server, bude pre vás tento formát najlepší.

Nie som ani jedno / Nie som si istý

Napíšte nám na kontakt@odpadnes.sk.

Vyriešime, aký konkrétny formát bude pre vás najlepší.