Čo je to Odpadneš.sk ?

Odpadneš.sk je najväčší vyhľadávač zliav na Slovensku a tiež porovnávač cien tovaru. Okrem toho na svojich stránkach zobrazuje letáky rôznych obchodných reťazcov a predajní po celom Slovensku.


Čo Odpadneš.sk ponúka užívateľom ?

Užívatelia nájdu na Odpadneš.sk veľké množstvo aktuálne najvýhodnejších ponúk pobytov, služieb či tovaru. Odpadneš.sk denne vyhľadáva, zatrieďuje a zoraďuje tie najlepšie ponuky z celého Slovenska i Českej republiky. Ponuky sú pre užívateľov navyše prehľadne zatriedené a zoradené do jednotlivých kategórií.


Prečo inzerovať na Odpadneš.sk ?

Odpadneš.sk predstavuje ideálne miesto na zviditeľnenie vašich ponúk a zefektívnenie samotného predaja. Na základe PNO (podiel nákladov na obrat) alebo ROI (návratnosť investície) je možné v aktuálnom čase sledovať a vyhodnocovať vlastnú efektivitu, takže to môžete mať ihneď pod kontrolou.


Koľko objednávok a akú tržbu mesačne sprostredkuje Odpadneš.sk?

Počet objednávok sa pohybuje okolo 7500 – 9000 objednávok mesačne v závislosti od kategórie ponuky. Celkové tržby závisia aj od marže či celkového limitu vášho rozpočtu. Mesačné sprostredkované tržby našich dlhoročných partnerov, ktorí nám pravidelne posielajú svoje ponuky sa pohybujú v tisíckach eur.


Koľko užívateľov navštívi denne Odpadneš.sk ?

Denne navštívi Odpadneš.sk okolo 30 000 užívateľov, ktorí majú na výber z cca 5000 aktívnych ponúk. Ponuky sú počas dňa niekoľkokrát aktualizované.