Magento

Plugin si môžete stiahnuť tu. Rozbaľte archív a nakopírujte príslušné súbory podľa adresárovej štruktúry. Adresárová štruktúra je súčasťou archívu. Následne je nutné vyprázdniť cache. XML Feed bude dostupný na adrese /exportOdpadnes.

Opencart

Plugin si môžete stiahnuť tu. Rozbaľte archív a nakopírujte príslušné súbory podľa adresárovej štruktúry. Adresárová štruktúra je súčasťou archívu. Následne je nutné vyprázdniť cache. XML Feed bude dostupný na adrese /index.php?route=product/export_odpadnes.

Prestashop

Plugin si môžete stiahnuť tu. Rozbaľte archív a nakopírujte príslušné súbory podľa adresárovej štruktúry. Adresárová štruktúra je súčasťou archívu. Následne je nutné vyprázdniť cache. XML Feed bude dostupný na adrese /?controller=exportOdpadnes. Pre správne fungovanie je potrebné zmazať cache/class_index.php

Wordpress - WooCommerce

Plugin si môžete stiahnuť tu. Rozbaľte archív a nakopírujte príslušné súbory podľa adresárovej štruktúry. Adresárová štruktúra je súčasťou archívu. Následne je nutné vyprázdniť cache. XML Feed bude dostupný na adrese /export_odpadnes.php.